Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, шановні ветерани галузі!

Дата: 12.09.2021 07:30

Фото без описуПрийміть вітання з нагоди професійного свята, яке відзначають у другу неділю вересня. Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Ваша праця дуже важлива, адже кожного дня ви забезпечуєте населення і підприємства природним газом і нафтопродуктами.

Бажаємо вам подальших успіхів та нових здобутків в усіх справах та починаннях! Здоров’я, процвітання та благополуччя вам і вашим родинам! Нехай доля завжди посміхається вам, а робота приносить задоволення та втіху!