Фізкульт-привіт, громадо!

Дата: 11.09.2021 07:30

Фото без описуСаме з цих слів хочеться розпочати ранок, адже сьогодні відзначають своє професійне свято працівники фізичної культури та спорту! Богодухівська земля завжди славилася своїми спортсменами і тими, хто створює умови для активного спортивного життя у нашій громаді. Ми пишаємося кожним з вас та цінуємо внесок у формування спортивного іміджу Богодухівщини.

Шановні працівники фізичної культури та спорту, ветерани галузі та всі, для кого спорт є невід’ємною частиною життя, вітаємо вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових перемог! Проявляючи свою професійну майстерність, завжди ставте перед собою сміливі цілі і впевнено досягайте їх. І нехай спорт робить ваше життя щасливим!