Триває переукладання договорів на вивезення твердих побутових відходів

Дата: 08.09.2021 16:37

Фото без описуТака необхідність виникла у зв’язку з перерозподілом обов’язків між комунальними підприємствами нашої громади. Тепер за вивезення твердих побутових відходів відповідає КП «Господар» Богодухівської міської ради. Саме з цією організацією необхідно укласти договір для отримання даної послуги. Для цього необхідно звернутися до КП «Господар», яке розташоване за адресою: м. Богодухів, провул. Лікарняний, 3Б. При собі необхідно мати копії паспорта, ідентифікаційного номеру та довідку про склад сім’ї. Перш за все, звертаємо увагу отримувачів субсидій та пільг на відшкодування оплати комунальних послуг, адже відсутність  договору на вивезення твердих побутових відходів може вплинути на нарахування цих соціальних виплат.

Часто у бік комунальників лунають дорікання щодо невчасного вивозу сміття. А чи замислювались ми, що накопичення побутових відходів – це проблема не лише комунальних установ. Сміттєвими баками користуються усі, а от платять за цю послугу, на жаль, одиниці. Шановні мешканці громади, від кожного з нас залежить розвиток тих самих організацій, які щоденно працюють над чистотою населених пунктів. Уклавши договір та сплачуючи за вивіз сміття, ми інвестуємо кошти у покращення якості самої послуги та робимо рідне місто чи село чистішим. Крім того,  стовідсоткове охоплення населення договорами, дало б можливість знизити тариф. Тож будемо свідомими та зробимо свій внесок у розбудову нашої громади!