Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Крисинського старостинського округу

Дата: 08.09.2021 11:11

Фото без описуБогодухівський міський голова вносить на розгляд жителів с.Крисине, с-ща Максимівка, с.Новоселівка, с.Бабенки, с.Кадниця, с.Петропавлівка, с-ща Балабанівка, с.Яблучне на посаду старости Крисинського старостинського округу кандидатуру ФЕДЬКО Наталії Анатоліївни.

Розпорядження про від 07.09.2021р. №123-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Крисинського  старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 12 вересня 2021 року:

о 12ºº біля приміщення Крисинського сільського будинку культури за адресою: вул.Центральна, буд.49, с.Крисине Богодухівського району Харківської області;

о 13³º біля приміщення Максимівського сільського клубу за адресою: вул.Харківська, буд.86/1, с-ще Максимівка  Богодухівського району Харківської області;

о 15ºº біля приміщення Петропавлівського сільського клубу за адресою: вул.Ветеранів праці, с.Петропавлівка Богодухівського району Харківської області.

Для участі в громадському обговоренні запрошуються жителі Крисинського старостинського округу, представники засобів масової інформації.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Крисинського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Крисинського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови