Відбулася XV чергова cесія Богодухівської міської ради VIII cкликання

Дата: 06.09.2021 16:13

Фото без описуДо порядку денного було включено 21 питання, які були попередньо розглянуті членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради. Зокрема, депутати  підтримали питання щодо утворення старостинських округів, затвердили Положення про старосту Богодухівської міської ради та Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости.

Були внесені зміни та доповнення до програм: економічного та соціального розвитку населених пунктів; розвитку земельних відносин та оновлення містобудівної документації тощо. В ході сесійного засідання внесені зміни до бюджету Богодухівської міської територіальної громади  на 2021 рік.

Великий блок питань, які розглянули на сесії депутати, стосувався земельних питань.

З рішеннями, прийнятими на сесії, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.