Благоустрій NON STOP

Дата: 03.09.2021 13:16

Фото без опису Благоустрій громади – це щоденна робота. Окрім звичних для цього часу косіння трави та прибирання вулиць також здійснюються різноманітні ремонтні роботи.

Зокрема, в селі Крисине пофарбовано та відремонтовано дитячий майданчик. Нині впорядковане місце для ігор чекає малечу.

Працівниками ДРП-1 Пісочинської ДЕП здійснено ремонт бар’єрного огородження моста на автомобільній дорозі Харків-Охтирка в селі Крисине.

В селищі Вікторівка по вулиці Ветеранів праці  місцевими водокористувачами спільно з КП «Господар» та КП «Богодухівжитло»проводиться ремонт водогону.