Сьогодні світ відзначає 76-ту річницю завершення Другої світової війни

Дата: 02.09.2021 11:01

Фото без описуУ цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника нацистської Німеччини – Японії.

Друга світова війна стала наймасштабнішим військовим зіткненням за всю історію людства. Разом із світовою спільнотою, величезних людських втрат зазнала Україна ? понад 7 млн чол. В пам’ять про загиблих, керівництво та жителі Богодухівської міської територіальної громади схилили голови перед подвигом учасників тих подій та поклали квіти до Меморіалу Слави. Світла пам’ять усім, кого забрала ця війна!