Перший дзвоник покликав за парти учнів нашої громади

Дата: 01.09.2021 16:08

Фото без описуВулицями населених пунктів  весело крокувала святково вбрана дітвора, а у повітрі запахло айстрами та чорнобривцями. Для першокласників сьогодні  відкрилися двері до незвіданої країни знань, і вони, відірвавшись від маминої руки, зробили свої перші несміливі кроки у шкільне життя. Батьки одинадцятикласників потайки витирали сльози, адже сьогоднішній перший дзвоник пролунав для їх дітей востаннє, і попереду у майбутніх випускників вирішальний навчальний рік. Богодухівський регіональний центр професійної освіти та Богодухівський медичний фаховий коледж радо зустрів першокурсників та студентів, які вже освоюють професії в цих закладах.

Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ завітав на урочисту лінійку до Богодухівського ліцею №3. Володимир Миколайович привітав дітей, вчителів та батьків з початком нового навчального року та побажав, щоб він був цікавим, пізнавальним, а головне – наповнений живим спілкуванням.