Визначені переможці конкурсу

Дата: 31.08.2021 15:37

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Богодухівської міської ради.

Переможцями конкурсу визнано:

• на об’єкті № 1 міські автобусні маршрути № 2 «Мусійки - вул.Комарова» та №3 «вул.Космічна - вул.Комарова» - фізичну особу - підприємця Тарасенка Олександра Михайловича;
  • на об’єкті № 2 приміський  маршрут №1253 «Шарівка – Богодухів через Гути» - ТОВ «Вікінг-Авто», з урахуванням вимог ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт»;
  • на об’єкті №3 на  приміських маршрутах: №1251 «Богодухів - Кручик», №1247 «Богодухів – Мерло», №1240 «Богодухів – Петропавлівка», №1250 «Богодухів – Тимофіївка», №1255 «Богодухів – Зарябинка», №1248 «Богодухів- Івано-Шийчине», №1258 «Богодухів – Вікторівка», №1259 «Богодухів – Заброди»  - ТОВ «Авто-Ові».