Благоустрій NON STOP

Дата: 31.08.2021 15:01

В населених пунктах нашої громади тривають щоденні заходи з благоустрою територій.

Минулого тижня в селищі Гути, селах Первухінка, Першотравневе, Воскресенівка  та Полкова Микитівка впорядковували дитячі майданчики. Тепер маленькі мешканці мають затишний простір для відпочинку.

Питання доріг та їх обслуговування залишається пріоритетним. Прибирання узбіч, підсипання та вирівнювання доріг проведено в селах Первухінка, Павлівка та селищі Гути.

Працівниками ДРП-1 Пісочинської ДЕП здійснено прибирання автомобільних доріг та узбіччя.

В селищі Степне оперативно проведені роботи з демонтажу глибинного насоса, який вийшов з ладу, та монтажу нового. Спільними зусиллями з місцевими водокористувачами проблему вирішено. Село знову з водою.

Санітарний стан населених пунктів є  необхідною умовою затишного й комфортного проживання жителів громади. З метою поліпшення надання послуг з вивезення твердо-побутових відходів в селі Крисино розпочато заключення договорів з КП "Господар" щодо вивезення сміття.