Серпневий педагогічний форум

Дата: 27.08.2021 15:12

Фото без описуБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ взяв участь у серпневому педагогічному форумі. Володимир Миколайович привітав учасників освітянського зібрання та побажав успішного старту в новому навчальному році. «Ми розуміємо, що реальні зміни в громаді не відбудуться, якщо не буде належних умов роботи та навчання для вчителів та дітей. Тому міська рада постійно працює над створенням комфортних умов навчання, забезпеченням сучасного інформаційного простору та покращенням рівня матеріальної бази навчальних закладів» - зазначив міський голова.

За вагомий внесок у підготовку до нового 2021/2022 навчального року Володимир Миколайович відзначив подяками Богодухівської міської ради керівників закладів освіти.