Духовність - одна зі складових виховання дітей з дитячих будинків сімейного типу

Дата: 26.08.2021 16:35

Літо добігає кінця. Для дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу літні канікули запам’ятаються захоплюючими пригодами, які для них організовували працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради».

І як би не хотілося продовжити це цікаве спілкування, попереду на хлопців та дівчат чекає новий навчальний рік. Останню літню зустріч фахівці відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб присвятили серйозній справі – разом з дітьми та матерями-виховательками відвідали Свято-Духівський храм.  У супроводі настоятеля діти оглянули храм, який зачарував їх своєю красою та величчю. Протоієрей Стефан Бугір розповідав про одвічні людські цінності: справедливість, любов та повагу до батьків та Батьківщини. В кінці зустрічі настоятель храму благословив дітей на новий навчальний рік.