Громада святкує 30-ту річницю Незалежності

Дата: 24.08.2021 11:00

Фото без опису21 серпня в с.Сінному, а 22 серпня в с.Полкова Микитівка відбулися святкові заходи до Дня Незалежності України. У святкуванні взяли участь діти, молодь і старше покоління.

З вітальним словом від імені міського голови Володимира БЄЛОГО присутніх привітав його перший заступник Віктор СТОЙЧИК, який побажав усім миру, стабільності та злагоди, міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Грамотами міської ради та подарунками були відзначені мешканці сіл, які зробили вагомий внесок у їх соціально-економічний розвиток, мають активну життєву позицію.

Свята продовжилися цікавими концертними програмами. Місцеві аматори дарували чудові пісні, запальні танці та гарний настрій усім присутнім.