З Днем Державного Прапора!

Дата: 23.08.2021 18:09

Фото без опису«Наш стяг – пшениця у степах

Під голубим склепінням неба»

????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Дорога наша богодухівська громадо!

Вітаємо вас з Днем Державного Прапора, який є символом державності, втіленням національної єдності, духу і свободи нашої країни. Прапор країни несе в собі її історію. У нашому - вірність і мужність українців, їх відданість та чесність, готовність до самопожертви та віра в нашу державу. Це символ нашої боротьби за свободу і незалежність. Під синьо-жовтим полотном захисники України багатьох поколінь йшли на подвиги і жертвували життям в ім’я своєї Вітчизни.

Наш Прапор – прапор миролюбства. Він нагадує наше літо, коли небо над Україною таке синє, як покрови Пречистої Діви, і наші лани такі золоті, як паски на маминому столі.

Пишаймося нашим Прапором та його багатовіковою історією! З днем Державного Прапора, громадо!