Богодухівська громада стала третьою у  міні-футболі

Дата: 20.08.2021 15:05

Для участі у товариських змаганнях, присвячених 30-ій річниці незалежності України, до Богодухова з’їхалися команди територіальних громад Богодухівського району. Крім нашої громади участь у турнірі прийняли команди з Валок, Золочева, Краснокутська та Коломака. Футболісти продемонстрували високий командний дух та пристойний рівень футболу, але до п’єдесталу дісталися не всі. Богодухівська громада стала третьою, на сходинку вище піднялисяи футболісти з Краснокутська, а перше місце посіла команда з Валок. Атмосфера заходу ще раз довела, що спорт руйнує кордони, об’єднує та надихає на подальші звершення. Для учасників змагань сьогоднішній день дав змогу не лише випробувати свої сили на майданчику, але й провести час у дружньому спілкуванні.