Визначено першочергові завдання забезпечення життєдіяльності населених пунктів

Дата: 20.08.2021 14:10

Фото без описуПершим заступником Богодухівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктором СТОЙЧИКОМ проведено робочу нараду зі спеціалістами, закріпленими за відповідними територіями обслуговування.

Визначено завдання щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери територіальної громади до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді  2021-2022 років, підготовки закладів освіти до нового навчального року, освітлення вулиць, водопостачання сіл, селищ, благоустрою територій, боротьби з амброзією полинолистою, проведення поточних ремонтів  об’єктів культури, охорони здоров’я тощо.

Встановлено конкретні строки виконання  завдань та звітування про проведену роботу.