Сьогодні щиро вітаємо всіх, хто займається бджільництвом, з професійним святом – Днем пасічника!

Дата: 19.08.2021 08:17

Фото без опису Україна здавна славилася цим ремеслом, а продукти бджільництва у свій час обмінювали на золото, срібло, дорогоцінні прикраси, шовк, адже у нас завжди виготовляли мед надзвичайно високої якості. Це підтверджує і сучасна статистика, згідно якої кожна 7 тонна світового меду – українська!

У нашій громаді багато майстрів бджолярської справи, які  своєю щоденною працею, терпінням та наполегливістю   приносять  до нашого столу  унікальний дар природи – мед. Нехай для усіх мешканців громади сьогоднішнє свято стане приводом насолодитися в’язким солодким ароматом цілющого меду і подарувати слова подяки всім, хто трудиться для того, щоб бджолині сім’ї з максимальним комфортом виконували свою роботу. Самим пасічникам бажаємо здоров’я, сімейного затишку і підтримки, здійснення задумів і мрій, вдалих медозборів, великого і сталого попиту на мед.