Богодухівською районною державною адміністрацією розпочато процедуру підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради

Дата: 18.08.2021 14:32

Богодухівська районна державна адміністрація запрошує громадськість до формування нового складу громадської ради.

Для цього вам необхідно:

До 01 вересня 2021 року подати заяву до ініціативної групи, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

— рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);

— біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

— копія виписки є Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

— інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

— інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут працює менше року, — за період діяльності);

— відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи надавати у паперовому вигляді (62103, м. Богодухів,                пл. Свято-Духівська, 2, кім. 34, сектор цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації) та електронному вигляді (bohodukhivska@rda.kh.gov.ua).

Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів проводиться у робочі дні з 8.00 до 17.00. год.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та інших підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства України.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень складу громадської ради – два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.
Установчі збори для формування громадської ради при районній державній адміністрації планується провести 30 вересня 2021 року (час та місце уточнюються).

Порядок проведення установчих зборів:

— вибори головуючого зборів, секретаря та лічильної комісії;

— затвердження порядку денного зборів: про заснування громадської ради;

— про затвердження положення про громадську раду;

— про обрання правління та секретаріату громадської ради.

Телефон для довідок: (05758) 3-22-45

Сподіваємося на вашу активну участь та конструктивну співпрацю!