Благоустрій NON STOP

Дата: 18.08.2021 13:13

Фото без описуРоботи з благоустрою міста, сіл та селищ громади тривають. Вони спрямовані на поліпшення життєвого середовища, екологічного стану та естетичного вигляду.

Безсумнівно головною новиною стало закінчення робіт навколо новозбудованої стели у центрі Богодухова. Укладено газонну траву та завершено оформлення клумб.

В селах Зарябинка та Матвіївка впорядкована територія кладовищ та здійснено обкошування трави.

Пофарбовані колодязь та дитячий майданчик в сел. Ульянівка. Розпочата реконструкція дитячого майданчика в с. Дмитрівка та ведуться підготовчі роботи по ремонту кладки.

Працівниками КП «Богодухівжитло» виконано заміну лампочок та автоматів керування вуличного освітлення в сел.Улянівка та с. Новософіївка.

Працівниками ДРП-1 Пісочинської ДЕП здійснено ямковий поточний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги до с.Леськівка,  на трасі Суми-Краснопілля-Богодухів. Проведено покіс тримером узбіччя доріг м.Богодухів.