Мешканця м. Богодухів затримано за збут особливо небезпечної психотропної речовини та взято під варту

Дата: 17.08.2021 11:24

Фото без описуЗа процесуального керівництва Богодухівської окружної прокуратури Харківської області викрито 25 річного мешканця м. Богодухів Харківської області, який займався збутом особливо небезпечної психотропної речовини - PVP.

Чоловіка затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень-злочинів, передбачених
ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України.

В ході особистого обшуку затриманого виявлено та вилучено згорток з особливо небезпечною психотропною речовиною та грошові кошти отримані за збут.

За клопотанням слідчого погодженого з процесуальним керівником відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, при цьому судом визначено заставу у розмірі 79 тис. грн.

Досудове розслідування по вказаному кримінальному провадженню триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Примітка, відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.