Майстер-клас з приготування гамбургерів

Дата: 06.08.2021 11:22

Фото без описуВ приміщенні КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради» знову зустрілися вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Цього разу фахівці відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб запропонували дітлахам переглянути повчальний мультфільм «Душа» та спробувати свої сили у приготуванні гамбургерів. Спілкування, як завжди, вийшло веселим та невимушеним. Підкріпившись  власноруч зробленими бутербродами, хлопці та дівчата розійшлися по домівкам, з нетерпінням чекаючи на наступну зустріч.