Проєктне управління - важливий інстумент у розвитку громади

Дата: 05.08.2021 09:38

Фото без описуВ умовах децентралізації важливим моментом у розбудові кожної громади стає розробка стратегії розвитку, невід’ємною частиною якої є написання проєктів та грантів. Богодухівська громада вже має позитивний досвід у даній сфері, розроблено ряд проектів-переможців, завдяки яким залучені чималі інвестиції  до бюджету.

Для вдосконалення навичок та поглибленого вивчення цього напряму діяльності восени планується проведення триденного тренінгу по проєктному управлінню.  В  читальному залі міського будинку культури відбулася вступна зустріч спеціалістів відділу проєктно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Богодухівської міської ради та активістів Молодіжної ради з Олегом КУЛІНІЧЕМ, викладачем навчально - наукового інституту державного управління ХНУ їм. Каразина, виконавчим директором громадської організації "Інститут соціальної політики регіону". Олег Васильович коротко ознайомив з основними аспектами проєктного управління та анонсував програму тренінгу.