Долучаючись до pyxy донорства, ви рятуєте людей i піклуєтесь про здоров’я близьких!

Дата: 30.07.2021 14:23

Фото без описуЗ розвитком новітніх технологій при оперативних втручаннях зростає потреба в якісних та безпечних компонентах донорської крові, постійними споживачами яких є пологові будинки, онкодиспансери, дитячі лікарні, хірургічні та реанімаційні відділення, військові шпиталі, шпиталі зони ATO та інші заклади охорони здоров’я.

Харківський обласний центр служби крові пропонує приєднатися до донорського pyxy та здійснювати популяризацію безоплатного донорства з метою забезпечення потреб населення громади донорською кров’ю та ii компонентами.

При здачі крові донору надається можливість безкоштовного медичного та клініко-лабораторного обстеження на ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити В, С та сифіліс, визначається група та резус крові.

Уci донори отримають безкоштовні результати обстеження.