Оформлення трудових відносин ­– запорука продуктивної праці  та сталого бізнесу!

Дата: 28.07.2021 08:47

Фото без описуПрацівниками Богодухівської районної філії ХОЦЗ постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, спрямована на легалізацію трудових відносин фізичними особами – підприємцями. В ході робочої зустрічі проінформовано 11 роботодавців. Обговорювалися питання офіційного оформлення працівників, своєчасного повідомлення органів ДПС про прийняття на роботу, нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, організації тимчасових робіт, отримання компенсації ЄСВ за прийнятих на новостоворені робочі місця безробітних, оформлення стажування безпосередньо на робочому місці та інше.