Розпочато відновлювальні роботи на футбольному полі стадіону "Колос"

Дата: 26.07.2021 13:51

Фото без описуПідтримка футбольного газону у належному стані – це щоденна кропітка робота працівників дитячо-юнацької спортивної школи. У нашій громаді вирує активне футбольне життя, що призводить до швидкого зношування газону. Наразі, використовуючи паузу у змаганнях, розпочато роботи по відновленню трав’яного покриття. На час робіт тренування на стадіоні «Колос» будуть повністю призупинені.

Сектор у справах молоді та спорту Богодухівської міської ради звертається до мешканців міста з проханням віднестися з розумінням та утриматися від візитів до стадіону. Окремо звертаємось до юних любителів футболу,  наберіться терпіння, не відвідуйте футбольне поле, поважайте роботу людей, які докладають максимум зусиль, щоб наш газон був одним з найкращих у області. Шановні батьки, контролюйте власних дітей. Тільки спільними зусиллями ми зможемо якісно провести відновлювальні роботи!