Молодіжна рада запрошує юних мешканців громади до цікавого та активного відпочинку

Дата: 23.07.2021 09:49

Фото без описуЗапрошуємо юних жителів Богодухівської громади взяти участь у краєзнавчому STEAM-квесті та #VELOSCHOO, що приурочені до святкування 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів. Учасники квесту зможуть випробувати свої знання з історії рідного краю, а учасники #VELOSCHOOL - свою вправність у їзді на велосипеді. Гарний настрій та призи гарантуємо!

Деталі заходів:

До участі у квесті запрошуються команди з 5 осіб віком від 10 до 14 років. Командам-учасницям необхідно заповнити електронну форму за посиланням: https://forms.gle/Uy5CcPiDJbDfp2VN8

Увага! Кількість команд обмежена.

Під час участі у квесті з собою необхідно мати мобільний пристрій з можливістю відсканувати QR-код та олівець чи ручку.

Дата: 1 серпня, 16:00.

Місце: Центральний парк.

До участі у #VELOSCHOOL запрошуються усі охочі віком від 12 до 14 років (до 12 років участь лише у супроводі дорослих).

Дата: 1 серпня, 16:00.

Місце: вхід до Міського будинку культури зі сторони парку.

Анкету команди-учасниці краєзнавчого STEAM-квесту можна заповнити за посиланням: