20 липня - День шахів в Україні

Дата: 20.07.2021 09:35

У цей день відзначають своє свято, як професійні шахісти, так і любителі інтелектуальної гри. У світі традиція святкування розпочалася з 1966 року, а в Україні з 2012 року. Засновником цього свята є Всесвітня шахова федерація (ФІДЕ).
Шахи – це захопливий вид спорту з давніми історичними традиціями. Гра в шахи розвиває просторову уяву, логічне мислення, уважність і цілеспрямованість, сприяє розвитку пам`яті, формує витримку, здатність до самоаналізу та самостійного прийняття рішень. Гаррі Каспаров влучно відмітив: "Шахи - це тиха гра музики розуму"

У цей день вітаємо всіх шахістів громади та любителів цієї мудрої гри зі святом. Зичимо вам творчої наснаги, енергії, постійного вдосконалення своєї майстерності, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих перемог як у шахах, так і в житті!