Триває пізнавально-розважальна програма  літніх канікул для дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

Дата: 19.07.2021 14:51

Фото без описуЦього разу спеціалістами КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради» організовано поїздку до смт Шарівка. Діти з батьками прослухали цікаву екскурсію у музеї при Шарівському замку, а потім вирушили до   екопоселення «ВІТАНА». У цьому мальовничому куточку нашої громади  фахівці відділу соціальної роботи та соціального супроводу сімей розважали дітей різноманітними конкурсами та активними іграми. Досхочу повеселившись, учасники заходу за смачним обідом поділилися враженнями від спільного дозвілля. Гарний настрій та посмішки на обличчях говорили самі за себе. Відпочинок вийшов на славу!