Петропавлівка святкувала день села

Дата: 12.07.2021 13:42

На свято завітало багато поважних гостей. Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ у своїй промові зазначив, що Петропавлівка – одне з провідних сіл нашої громади, яке досягнуло такого розвитку завдяки багаторічному вправному керівництву колишнього сільського голови Віктора СТОЙЧИКА. Очільник громади запевнив, що міська влада і надалі буде всіляко підтримувати сільські населені пункти, зокрема і Петропавлівку. «Адже тепер ми одна громада і важливо, щоб кожен її мешканець відчував себе комфортно та захищено»,- зазначив Володимир Миколайович. Міський голова повідомив, що цьогоріч для Петропавлівської школи облаштують комп’ютерний клас з доступом до якісного інтернету.

Свято вийшло на славу! Весело та цікаво було всім! Як то кажуть: і старому, і малому! Різноманітні атракціони розважали дітвору, а концертна програма нікому не давала всидіти на місці. Драйвові пісні Ольги Полєжаки, гурту «П’ять стихій», та народного вокального гурту «Душа» завели публіку на запальні танці. Пізніше хвилю загального свята підхопив Андрій Піха та його гурт «Два кольори», виступом яких на мажорній ноті завершилася концертна програма.  Гостинна Петропавлівка пригощала всіх смачною кашею та зарядила позитивними емоціями!