Підсумки футбольних вихідних

Дата: 12.07.2021 10:01

Фото без описуФК «Богодухів» продовжив переможну серію матчів в Чемпіонаті Харківської області (вища ліга). На цей раз нашими суперниками  була команда «Енергетик» із Солоницівки. Зустріч закінчилась з рахунком 3:1 на нашу користь.

В Чемпіонаті Богодухівської громади обійшлося без сенсацій. ФК «Богодухів» з рахунком 8:1 розгромив ФК «Шарівка», ФК «Промінь-2012» поступився ФК «Краснокутськ» (1:6), а матч між ФК «Фаворит» та ФК «Лозова» не відбувся через неявку команди. Тому ФК «Лозова» зарахували технічну поразку (0:3).