Забезпечення житлом дітей, які залишились без батьків, є пріоритетним завданням влади

Дата: 09.07.2021 15:12

Фото без описуДля координації та систематизації дій у даній сфері  сьогодні у нашій громаді створено комісію з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають в установленому порядку на обліку громадян та потребують поліпшення житлових умов.

Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ зазначив, що на роботу новоствореної комісії покладено дуже важливу функцію, та закликав її членів відповідально відстежувати кожну дитину, щоб не порушити прав жодної особи із зазначених категорій.

Сьогодні також відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуті всі питання порядку денного, прийняті відповідні рішення.