Концерт академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії

Дата: 01.07.2021 11:03

30 червня 2021 року о 18.00 в рамках проєкту "Музика ПростоНеба" на території Шарівського палацово-паркового комплексу "Садиба" відбувся концерт академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії.

В програмі звучали твори видатних українських композиторів.

Вітаючи присутніх міський голова Володимир БЄЛИЙ зауважив, що це велика честь і гордість для нашої громади бути на старті цієї величезної мистецької події, яка стане складовою великого медіапроєкту «МузикаПростоНеба», присвяченого 30-тій річниці незалежності України. Володимир Миколайович привітав директора та головного диригента Харківської обласної філармонії Юрія ЯНКА з присвоєнням йому почесного звання "Народний артист України".

Всі присутні на концерті мали змогу насолодитися неймовірним поєднанням симфонічної української музики з величчю неоготичної архітектури Шарівського палацу.