Команда Богодухівської ДЮСШ переможці обласного чемпіонату з футболу

Дата: 30.06.2021 16:25

Фото без описуНа стадіоні "Колос" пройшла фінальна частина Чемпіонату Харківської області з футболу серед юнаків 2006-2007 р.н. Дуже приємно, що саме вихованці Богодухівської ДЮСШ стали переможцями цих змагань. Наші хлопці у півфіналі обіграли команду з м. Куп'янська, а у фіналі з рахунком 6:0 здобули перемогу над футболістами із Лозової. Ура! Тепер юні футболісти із Богодухова носять почесне звання Чемпіонів Харківської області!

Міський голова Володимир БЄЛИЙ привітав учасників і переможців - команду Богодухівської ДЮСШ! Зростає нова спортивна еліта, якій під силу відроджувати славу Богодухівського футболу!!! І нашої України!