Богодухівська міська рада

Харківська область

Меморандум про співпрацю

Дата: 29.06.2021 16:44
Кількість переглядів: 260

Між Богодухівською територіальною громадою та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» укладено Меморандум про співпрацю. Нещодавно його підписали виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СЛОБОЖАН та міський голова Володимир БЄЛИЙ.

  Його уклали для розвитку освітньої галузі Богодухівської громади, впровадження сучасних освітніх технологій у закладах освіти та модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти.

 Напрямами співробітництва є запуск проєкту «Інноваційний прорив» із підключенням закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів, організація та реалізація спільних заходів (семінари, конференції, конкурси тощо), залучення освітян до національних та міжнародних проєктів, у тому числі грантових, організація заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими Громадськими організаціями.

  Пріоритетні напрямки співпраці у 2021 році – дошкілля, Нова Українська школа, інклюзивна освіта, предмети природничого-математичного циклу та STEM-освіта.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь