Нарахування суб'єктам господарювання усіх форм власності державних твариницьких дотацій

Дата: 25.06.2021 14:56

Фото без опису22 червня 2021 року Міністерством аграрної політики та продовольства України проведено вебінар із питань нарахування суб’єктам господарювання усіх форм власності державних тваринницьких дотацій, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517).

Постановою у поточному році передбачені наступні напрямки фінансування галузі тваринництва:

• спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї;
  • часткове відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напрямку продуктивності, свинок та кнурців, вівцематок, баранів, ярок, конематок, цапів, кізочок, цапків, бджолиних пакетів, бджолиних маток, сперми бугаїв і кнурів та ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність;
  • часткова компенсація вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції;
  • часткове відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих без урахування податку на додану вартість за рахунок банківських кредитів;
  • спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, конематок, ярок, вівцематок;
  • спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення.

Міністерство аграрної політики та продовольства України оголосило про початок роботи дотаційних програм.

За додатковою інформацію з питань нарахування державних тваринницьких дотацій звертатися до відділу тваринництва та селекційно-племінної роботи Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації за телефоном: 705-21-76 (начальник відділу – Масюк Олександр Володимирович).