Поточний ремонт дитячих ігрових майданчиків

Дата: 24.06.2021 15:48

Фото без описуОдне з найголовніших завдань міської влади – достатня увага до підростаючого покоління громади, забезпечення їм належних умов для відпочинку, спілкування, розвитку фізичних якостей. Протягом квітня-травня КП «Богодухівжитло» здійснило обстеження дитячих споруд на дитячих майданчиках з метою визначення їх придатності до експлуатації. Депутатами міської ради на Х позачерговій сесії погоджено виділення коштів  на поточний ремонт дитячих ігрових майданчиків.

Зараз працівниками Богодухівського електромеханічного заводу - філії ДНВП «Об'єднання Комунар» здійснюються ремонтні роботи на дитячих майданчиках.

Велике прохання до батьків, молоді, всіх свідомих мешканців та гостей нашої громади не псувати комунальне майно та сприяти в боротьбі з його пошкодженням.