Молодіжна рада запрошує до святкування Дня молоді

Дата: 24.06.2021 14:27

Фото без описуФото без описуПриєднуйся до святкування Дня молоді та річниці створення Молодіжної ради!

Запрошуємо жителів Богодухівської громади долучитися до святкування Дня молоді разом з молодіжною радою при Богодухівській міській раді! У рамках свята нами буде організовано та проведено 3 заходи.

Молодіжний профілактичний пікнік #HEALTH_PICNIC

14:00, Центральний парк.

Запрошуємо взяти участь у молодіжному профілактичному пікніку #HEALTH_PICNIC, що організовується КУ «Харківський обласний центр молоді» разом з БО «Харківський благодійний фонд «Благо» спільно з молодіжною радою при Богодухівській міській раді. Супер можливість провести святковий вихідний з користю та задоволенням, адже протягом заходу Ви будете мати можливість пограти у профілактичні настільні ігри, взяти участь в майстер-класах, пройти тестування на ВІЛ-інфекцію, отримати відповіді на запитання, які Вас цікавлять, ознайомитися із сучасними профілактичними платформами, круто провести час із друзями. Для зручності пропонуємо Вам захопити із собою плед або покривало.

Реєстрація за посиланням:

Участь у заході можлива і без реєстрації, але якщо Ви плануєте його відвідати, то просимо Вас заповнити дану форму.

Тренінг «Як увійти в ІТ»

15:00, Центральний парк.

З усіх боків лише і мова про роботу майбутнього? Уроки інформатики не дають уявлення про роботу в ІТ? Хочете почути про ІТ з перших вуст та поставити питання професіоналам? Тоді цей захід саме для Вас!

Тренінг буде проводитися на одній з галявин Центрального парку. З собою просимо взяти плед чи покривало, на якому Ви зможете розміститися.

Реєстрація обов'язкова

Квест «ERROR: урятуй світ за 60 хвилин»

17:00, Центральний парк.

Інтернет - невід'ємна частина нашого життя. Кожен наш крок не обходиться без гаджетів. Можете уявити, що станеться, якщо всесвітня мережа різко припинить свою роботу? Страшно навіть думати про наслідки, чи не так? А чи зможете Ви уникнути цих наслідків? Якщо Ви хочете спробувати себе у ролі детектива та впевнені у тому, що зможете врятувати світ, то ми будемо чекати Вас на квесті «ERROR: урятуй світ за 60 хвилин». Чи під силу Вам розгадати всі загадки та врятувати світ від глобальної катастрофи?

Ну і куди ж без подарунків. За Ваш подвиг Ви обов'язково отримаєте винагороду.

Реєстрація обов'язкова.