Рік діяльності Молодіжної ради

Дата: 24.06.2021 10:55

Фото без опису 26 червня молодіжна рада при Богодухівській міській раді буде відзначати річницю свого створення, а 1 липня виповниться 1 рік, як свою роботу розпочало І скликання Молодіжної ради. За цей час молодіжний актив намагався зробити усе можливе, аби змінити життя молоді та громади на краще. І зараз чекають на оцінку своєї діяльності та її результатів. І найкраще це можете зробити саме Ви - жителі Богодухівської громади, задля яких наша молодь щодня наполегливо працювала.

Ми пропонуємо Вам пройти опитування «Рік діяльності Молодіжної ради: як би Ви його оцінили?», адже його результати зможуть допомогти у подальшому розвивати молодіжні ініціативи і допоможуть реально оцінити результати діяльності Молодіжної ради.

Пройти опитування Ви можете за посиланням: