День скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 14:09

Фото без опису22 червня – одна з найбільш трагічних сторінок в історії українського народу. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, незагоєною раною залишилася в кожнім серці, змінила долю не одного покоління.

Сьогодні в м. Богодухові, на Меморіалі Слави відбулося жалобне віче до Дня скорботи і вшанування жертв війни в України.

Учасники заходу пройшли жалобною ходою та вшанували жертв війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави. Настоятель Свято-Духівського храму протоієрей Стефан Бугір у співслужінні зі священнослужителями здійснив панахиду за загиблими під час Другої світової війни. В заході взяли участь керівники органів влади, ветерани, представники трудових колективів і громадськості.