Сторінками спортивних вихідних

Дата: 22.06.2021 09:38

Фото без описуМинулі вихідні були насичені спортивними подіями. Футбольним вболівальникам вони запам’яталися яскравою перемогою ФК «Богодухів» над ФК «Зміїв». Матч чергового туру Чемпіонату Харківської області закінчився з рахунком 3:1. А у неділю у с. Губарівка відбувся 30-й ювілейний Кубок пам’яті Дем’яненка Олександра Івановича. За головний трофей боролися команди з с. Крисине, м. Богодухів, смт Шарівка, с. Губарівка, с. Полкова Микитівка («Промінь 2012»), с. Пархомівка («Фаворит»), с. Високопілля («Авангард»). Володарем Кубку стала команда «Фаворит», срібні нагороди здобули футболісти із Богодухова, а бронзу виборов ФК «Авангард».

20 червня в м. Охтирка пройшли змагання з волейболу «Кубок МАХІ-Junior-2021» між учнями учбових закладів віком до 18 років. У змаганнях приймали участь дев’ять команд. Представники Богодухівської  ДЮСШ (тренер ТОРЯНИК Ірина), здолавши опір усіх суперників, святкували перемогу у турнірі. Кращім гравцем змагань було визначено капітана нашої команди – БУТОВА Богдана. Вітаємо з перемогою наших юних волейболістів. Пишаємося Вами!

Асоціація футболу Богодухівської громади анонсувала матч пам’яті Дмитра Карпова, який відбудеться о 18:00 23 червня 2021 року на стадіоні «Колос». Запрошуємо всіх бажаючих прийти на гру та вшанувати пам’ять нашого талановитого земляка.