Благоустрій NON STOP

Дата: 18.06.2021 15:13

Фото без описуРемонт водогону, прибирання вулиць, ремонт та грейдерування доріг, встановлення лавочок в зонах відпочинку, викошування трави та висадка квітів – це та робота, яка постійно проводиться в населених пунктах Богодухівської громади.

В селищі Гавриші відремонтовано підїзд до дитячого садочка. Міською радою були виділені кошти на придбання щебневопісчаної суміші, а КП«Богодухівжитло» надало грейдер для проведення ремонтних робіт.

Гарний приклад співпраці між владою і громадою – на дитячому майданчику вул.Оверченка, в м. Богодухові мешканцями вулиці встановлені лавочки, які придбані міською радою.

Грейдерування доріг проведено по вул.Ломоносова, пров.Вокзальному, вул.Сахна, м.Богодухів.