Привітали медичних працівників

Дата: 18.06.2021 15:07

Фото без описуНапередодні професійного свята міський голова Володимир БЄЛИЙ разом із заступником голови Харківської обласної ради Тетяною БІЛОВОЛ привітали медичних працівників нашої громади. На честь винуватців торжества лунало багато теплих побажань та слів вдячності. У своєму вітальному слові Володимир Миколайович зазначив, що міська влада підтримує і всіляко підтримуватиме медичну галузь громади, адже в умовах пандемії по іншому не може і бути. Забезпечення належних умов та підвищення якості отримання медичних послуг для мешканців – головний наш обов’язок.  Тетяна БІЛОВОЛ побажала кожному сил, здоров’я, добробуту і запевнила, що вирішення проблем медичної галузі сьогодні - номер один на порядку денному роботи і обласної влади також.