Ремонт дороги в Олександрівці

Дата: 17.06.2021 17:10

Фото без опису Бурхливі потоки води після нещодавніх злив зруйнували дорогу  в Олександрівці, спричинивши сильне розмиття грунту і утворивши вимоїни, які подекуди досягали метрової глибини.

Після повідомлення мешканців міський голова Володимир БЄЛИЙ доручив негайно вирішити питання з відновленням дорожного полотна. Міською радою забезпечено доставку 35т щебнево-пісчаної суміші. Допомогу технікою надали фермерські господарства: СФГ «Колос АС» (Панов С.Ф.), ПСП «Світанок» (Лактіонов М.В.), адже стан дороги, її безпечність — вкрай важлива складова для роботи місцевих агротовариств. Протягом дня дорогу було відновлено. Тільки там, де є порозуміння та співробітництво, можливо досягнення результатів, які будуть на користь усій громаді.