Автомобіль автогідропідіймач «Газель» працює

Дата: 11.06.2021 14:25

Фото без описуВ кінці травня парк комунальної техніки громади поповнився багатофункціональним автомобілем автогідропідіймачем «Газель» для обрізання дерев, встановлення та заміни вуличного освітлення. Зараз ця техніка успішно працює. Працівники КП «Богодухівжитло» відмічають функціональність, економічність, зручність і маневреність нової машини.

Сьогодні в с.Сухини та сел.Гавриші були проведені роботи з поточного ремонту вуличного освітлення. Заміна вуличного освітлення триватиме і в інших населених пунктах громади.

#БлагоустрійNONSTOP