Богодухівська публічна бібліотека поповниться новими виданнями

Дата: 11.06.2021 13:54

Фото без описуУ квітні 2021 року Український інститут книги оголосив про проведення відбору книжкової продукції для поповнення фондів бібліотек України. Серед всіх державних, комунальних, універсальних, наукових та дитячих бібліотек було обрано 617, які одержать книги в цьому році за «Програмою поповнення фондів публічних бібліотек». Богодухівська публічна бібліотека Комунального закладу «Публічна бібліотека» Богодухівської міської ради увійшла до переліку 25-ти бібліотек Харківської області, які стали експертами в оцінюванні друкованої книжкової продукції та поповняться новими виданнями.  Вітаємо  громаду з цим досягненням. А для усіх наших мешканців скоро буде прекрасна нагода завітати до читальної зали, ознайомитися з книжковими новинками та вдихнути чорнильний аромат свіжих видань.