Богодухівська громада отримає з державного бюджету додаткові 2592,440 тис. грн  для проведення оптичного інтернету

Дата: 10.06.2021 17:02

Фото без описуІнтернет – необхідність для розвитку громади. Це фундамент, на якому будується успішна цифрова держава. Відучора Уряд затвердив розподіл 483,8 млн гривень 670 територіальним громадам для реалізації проєкту «Інтернет-субвенція», серед них -  Богодухівська громада. Протяжність мережі, яку необхідно буде побудувати, складає 109,3 км.

Проєкт матиме значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року понад 5,3 тис. мешканців громади отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для сільських населених пунктів громади.
За рахунок коштів субвенції та за умови ефективних закупівель до оптичного інтернету буде вперше підключено 14 населених пунктів нашої громади, у яких знаходиться 43 соціальних об’єктів: школи, дитячі садочки, медичні заклади, бібліотеки, сільські клуби тощо. Для кожного з них за рахунок субвенції буде забезпечене покриття Wi-Fi-мережею, і кожен із відвідувачів зможе скористатися швидкісним інтернетом. Важливо: соцзаклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.
Громади, що пройшли відбір, отримають гроші з держбюджету, потім проведуть прозорий тендер, після чого провайдери почнуть розбудовувати мережу.
Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді https://datastudio.google.com/reporting/4215e255-abd2-4396-880d-01d887ee23c1/page/Iw7JC Тут також можна подивитися перелік громад та сіл, кількість соцзакладів, які отримають підключення до інтернету, суми фінансування та усі ключові КРІ. Можна також перевірити свою громаду.
#eBohodukhiv