Укладання договорів з населенням на вивіз сміття

Дата: 10.06.2021 16:52

Фото без описуУ нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується кожен. В той час, ми постійно спостерігаємо картину стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах та на майданчиках біля порожніх сміттєвих баків.

Зараз працівниками КП «Богодухівжитло» здійснюється кампанія по укладанню договорів населення з підприємством на вивіз сміття.

Звертаємося до мешканців громади, юридичних осіб, підприємців бути свідомими у питанні благоустрою громади, укласти договір із комунальним підприємством «Богодухівжитло» на вивіз сміття і вчасно сплачувати за цю послугу, бо це питання нашої честі, совісті та відповідальності за чисте довкілля.

У разі відхилень до порушників будуть застосовуватись стягнення, передбачені Законодавством України.