Благоустрій NON STOP

Дата: 08.06.2021 15:56

Фото без описуБлагоустрій в населених пунктах громади не сходить з порядку денного. Продовжуються роботи зі скошування трави, ремонту доріг, фарбування та упорядкування дитячих майданчиків і автобусних зупинок, вирубування кущів та прибирання аварійних дерев.

До Богодухівської міської ради від мешканців громади надійшло ряд заяв щодо спилювання аварійних дерев. Усі їх взято до уваги та складено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.  На засіданні виконавчого комітету Богодухівської міської ради були ухвалені відповідні рішення та надані дозволи на проведення випилювання аварійних дерев у с. Дев’ятибратово, с. Корбини Івани, с.Крисино та м. Богодухів. Для виконання робіт до КП «Богодухівжитло» направлені необхідні пакети документів.