Цікава інформація для аграріїв

Дата: 07.06.2021 15:54

Фото без описуЗ 08 по 11 червня 2021 року в Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1) відбудеться ХХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2021», на якій Харківська область представить експозицію кращих підприємств агропромислового комплексу району.

Виставка «Агро» – найбільша агропромислова виставка в Україні і Східній Європі. Виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок у всіх сферах АПК України. Цей бізнес-захід надає можливість для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальним майданчиком для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

З організаційних питань звертатися до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації (тел.: 705-01-67, 066-240-92-25                  Ніна Філатова).

Більш детальна інформація про виставку за посиланням: https://agroexpo.in.ua/.