Харківська область

Вихідні порадували вболівальників цікавим футболом

Дата: 07.06.2021 15:45
Кількість переглядів: 305

Фото без описуУ суботу ФКБогодухів» в рамках Чемпіонату Харківської області поступився ФК «Універ-Динамо» (м.Харків) з рахунком 0:4. У неділю відбувся другий тур Чемпіонату Богодухівської громади. ФК «Богодухів» на своєму полі обіграв ФК «Промінь-2012» (с. Полкова Микитівка). У цьому матчі вболівальників приємно вразили вихованці Богодухівської ДЮСШ (тренер Андрій ЛУЦЕНКО), які у другому таймі представляли переважну більшість нашої команди та продемонстрували недитячий футбол.

У с. Лозова зустрічалися одноіменний ФК «Лозова» та ФК «Краснокутськ». Господарі поступилися з рахунком 0:3. А головним матчем другого туру стало протистояння у с. Високопіллі, де ФК «Авангард» приймав ФК «Фаворит». У запеклій боротьбі гості на останніх хвилинах вирвали перемогу (0:1).